ostrog.NET - Internet Service Provider

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Praca

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Spawacz światłowodów/instalator sieci FTTH

Wymagania:

  • od kandydata wymagamy umiejętności:
    spawania światłowodów,
    układania muf światłowodowych,
    lokalizacji uszkodzeń,
    obsługi urządzeń pomiarowych,
    analizy bieżących problemów i wyciągania logicznych wniosków.
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, praca w zespole
  • praktyczna znajomość obsługi i konfiguracji komputera
  • praktyczna znajomość oraz konfiguracja urządzeń sieciowych.

Obowiązki:
spawanie światłowodów tranzytowych,
spawanie światłowodów u abonentów,
instalacja gniazd abonenckich,
obsługa serwisowa infrastruktury sieciowej i abonentów sieci.

Oferujemy:
cały niezbędny sprzęt do pracy
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
możliwość doskonalenia zawodowego i intensywnego rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Odpowiemy na wybrane oferty.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oferta powinna zawierać CV ze zdjęciem, list motywacyjny oraz klauzulę o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."