ostrog.NET - Internet Service Provider

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Informacje o sieci Internet o trzy kroki od Ciebie!

Internet o trzy kroki od Ciebie!

1
Krok pierwszy: pomiar mocy sygnału

Po upewnieniu się, iż w Państwa miejscowości znajduje się punkt dostępowy wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta, w celu ustalenia terminu pomiaru mocy sygnału. Usługa ta jest nieodpłatna, bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług, czy też nie.W umówionym terminie nasi technicy stawią się u Państwa w domu, zmierzą moc sygnału najbliższej stacji bazowej oraz omówią z Państwem wszelkie techniczne aspekty instalacji. Na życzenie, możliwe jest zastosowanie rozwiązań technicznych oraz urządzeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.  

2
Krok drugi: wybór planu taryfowego

Starając się sprostać wymaganiom stawianym przez różne grupy klientów, przygotowane zostały dla Państwa trzy plany taryfowe. W przypadku problemów z wyborem planu, nasi pracownicy postarają się pomóc w oparciu o zdefiniowane przez Państwa potrzeby. 

 

3Krok trzeci: podpisanie umowy

Zapoznanie się z regulaminem oraz podpisanie umowy abonenckiej to ostatni krok, jaki dzieli Państwa od korzystania z sieci internetowej. Wszelkie formalności dotyczące umowy oraz regulaminu dopełnią Państwo w siedzibie firmy. W przypadku, gdy umowa oraz regulamin zostaną, na prośbę Państwa, przesłane pocztą pod wskazany adres, podpisana kopię umowy wystarczy przesłać na adres firmy.

 
ciscoMikro TikHewlett-PackardDell

 
 Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka 2007-2013
  Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby